9oAIR

9oAir – VISI VERSLO SPRENDIMAI DEBESYSE

UAB ASPA  nors ir yra vienos geriausių prekybinės ir programinės įrangos pripažinimo Lietuvoje susilaukusi įmonė, turinti puikiai realizuotą kokybiškai ir operatyviai atliekamų darbų sistemą, tačiau specialistai toliau skatinami siekti dar geresnių darbo rezultatų ir įdėti savo indėlį, kuriant tolimesnę įmonės sėkmę. Jie raginami įgyvendinti savo turimas programų idėjas, kurti naujas, inovatyvias sistemas, jas tobulinti ir siekti geriausio jų funkcionalumo rezultato. Įmonės komanda kiekvienu savo nauju projektu bei kiekviena naujai sukurta ir į rinką paleista sistema siekia optimizuoti įmonėse atliekamas užduotis, gerinti padaromo darbo kokybę, todėl pats naujausias komandos sukurtas produktas – 9o Air – yra orientuotas į versle atliekamų operacijų automatizavimą ir į klientų lūkesčių tenkinimą.

Nors sėkmingai rinkoje įsitvirtinęs ASPA komandos sukurtas produktas – prekybos verslo valdymo sistema 9o – ir yra orientuotas į rezultatą, tačiau stebint įmonėse vykstančius procesus atsirado poreikis suteikti programai dar daugiau funkcijų ir svarbiausia – leisti sėkmingai ja naudotis MacOS operacinėje sistemoje. Taip buvo sugeneruota naujausia mūsų programa 9oAir – minėtosios 9o programos papildinys, debesų servisas. Sistema yra visapusiškai sukoncentruota į klientų poreikių tenkinimą, atliekamo darbo laiko kaštų mažinimą ir kur kas patogesnę, intuityvesnę vartotojų sąsają dirbant skirtingose programinėse sistemose. Be pagrindinės MacOS įgalinimo programoje funkcijos, kita labai svarbi 9oAir funkcionalumo ypatybių- saugumas. Atliekamų įmonės darbų saugumui užtikrinti programa automatiškai sukuria duomenų bazės atsargines kopijas, kurių dėka galėsite būti tikri, jog duomenys nebus prarasti, o prisijungimas prie serverio yra apsaugotas SSL sertifikatu, kuris taps kiekvienos įmonės, įsidiegusios 9oAir, saugumo garantas. 9oAir sistema taip pat turi apskaitos įmonėms naudingą ir palankią sąlygą- programos versija yra sistemingai atnaujinama ir papildoma, pritaikoma užsakovo keliamiems poreikiams, todėl buhalteriniai darbai bus efektyviai atliekami su naujausiomis programos versijomis. Darbų atlikimas konkrečioje sistemoje yra praeitis, nes su 9oAir klientas gauna galimybę pasirinktinai dirbti su Windows, Linux, Android ir su minėta MacOs sistema. Pasirinkę mūsų programą 9oAir gausite visus programos modulius bei dar papildomus modulius norimai įrangai (kasos aparatams, duomenų kaupikliams) prijungti. Kartu su 9oAir įsidiegimu taip pat bus suteikiama profesionali ASPA komandos konsultacija įmonės valdymo, programinės įrangos funkcionalumo klausimais, kurie padės gauti siekiamą rezultatą, orientuotą į individualaus užsakovo poreikius, o specialistai prioritetą teiks būtent Jūsų programinės įrangos operatyviam problemų sprendimui ir tvarkymui. Sistemos turėtojams pagal kiekvieno pageidavimą už specialią kainą galės būti suteikiama ir apmokymo, konfigūravimo, duomenų analizės paslauga.

9oAir įdiegimas įmonėje atneš naudą ne tik Jūsų vykdomai veiklai, tačiau ir Jums patiems, nes daug laiko užimantys darbai su šia sistema bus įvykdomi kur kas greičiau ir efektyviau, o pagrindinė 9oAir idėja – darbo atlikimas MacOs operacinėje sistemoje- suteiks gerokai daugiau lankstumo ir našumo atliekant įprastus įmonės darbus.