D.U.K

Dažniausiai mūsų klientų užduodami apskaitos klausimai. Atsako verslo valdymo sistemos 9o apskaitos ekspertai.

1. Kokie duomenys eksportuojami?

Prekių bei klientų kortelės su kainodara bei likučiais eksportuojamos į .csv bylas ar išorinius įrenginius, tokius kaip: svarstyklės, duomenų kaupikliai, kasos aparatai. pirkimo dokumentų eksportas Intrastatui. darbo užmokesčio dokumentų eksportas į SODRA sistemą. krovinio važtaraščiai eksportuojami xml formatu ir įkeliami prisijungus prie i.MAS sistemos. sąskaitų faktūrų registrai eksportuojami pasirinktam laikotarpiui bei įkeliami prisijungus prie i.MAS sistemos.

2. Tiesioginio pardavimo modulis. Kas tai?

Šis modulis skirtas pardavimo dokumentams, kuris leidžia iš karto parduoti prekė, atspausdinti kvitą per kasos aparatą bei turi galimybę realiu laiku matyti prekių likučius.

3. Kodėl verta įsigyti 9o programos palaikymą?

Galimybė gauti naujausią programinės įrangos versiją. Tai leidžia be papildomų išlaidų prisitaikyti prie operacinės sistemos atsinaujinimų, išorinių API, tame tarpe ir Valstybinių institucijų API. Techninės įrangos susijusios su programine įranga palaikymas. Pirmenybė problemų sprendimui. Be palaikymo dirbantiems klientams problemos sprendžiamos tik kai eileje nėra su palaikymu dirbančių klientų. Konsultacijos, pagalba el. paštu ar Facebook grupės paskyroje. Programinės įrangos konfigūravimas/atstatymas nuotoliniu būdu. Programinės įrangos konfigūravimas/atstatymas kliento darbo vietoje. Programinės įrangos diegimo paslaugos. Naujausia dokumentacija, instrukcijos. Be šios paslaugos, ribojamas programos funkcionalumas, susijęs su duomenų apsikeitimu su išorinėmis sistemomis.

4. Kur galiu peržiūrėti produkto judėjimą sandėlyje?

Kiekvienos prekės, paslaugos ar gaminio judėjimas atvaizduojamas prekės kortelėje, istorijos skiltyje.

5. Kiek skirtingų sandėlių galima turėti?

Sandėlių kiekis 9o verslo valdymo sistemoje yra neribojamas. Kiekvieno sandėlio judėjimas saugomas ir gali būti analizuojamas Ataskaitose bei prekių istorijoje.

6. Kodėl reikia patvirtinti dokumentus?

Kol dokumentai nėra patvirtinti, jie programoje yra tik informacinio pobūdžio ir neįtakoja prekių likučių ar kitų duomenų.

7. Kaip uždrausti kitiems vartotojams generuoti ataskaitas?

Visų vartotojų leidimai redaguojami “Duomenys” meniu juostoje paspaudus mygtuką “Leidimai”. Daugiau informacijos rasite video pamokoje.